Interreg Central Baltic
EU
<JAUNUMI

Aizvadīta tūristu gidu kursu ievadlekcija

Vēlā 3. marta pēcpusdienā, Mazstraupes pils (Straupes pamatskolas) zālē tika aizvadīta Pārgaujas novada tūristu gidu kursu ievadlekcija, kuras mērķis bija informēt dalībniekus par kursu norisi, izvirzītajiem uzdevumiem un programmu. Tāpat apmeklētāji tika iepazīstināti ar projekta HANSA realizētajiem un ieplānotajiem pasākumiem, kura ietvaros arī tiek realizēti šie gidu kursi. Par aktualitātēm tūrisma nozarē Latvijā un Pārgaujas novadā klātesošos iepazīstināja Pārgaujas novada tūrisma koordinatore Rudīte Vasile.

Liels prieks par kuplo dalībnieku skaitu, kas kursiem pieteikušies dažādu iemeslu dēļ. Kāds vēlas iegūtās zināšanas realizēt savā uzņēmumā, cits kļūt par Straupes tūristu gidu, bet vēl kādam programma ietvertās tēmas šķiet saistošas, lai pilnveidotu sevi un izzinātu savas dzimtās puses vēsturi.

Ja arī Tev šķiet, ka programmā ietvertās tēmas ir aktuālas, izmanto vēl iespēju, un piesaki savu dalību aizpildot elektronisku anketu http://ej.uz/Gidu_kursi_Straupe vai uz e-pastu hansa@pargaujasnovads.lv ar norādi “Pieteikums gidu kursiem” nosūti vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Nākamā lekcijas norisināsies 10. martā Mazstraupes pils zālē, plkst. 17:15, kur Gatis Kampernovs no Vidzemes augstskolas stāstīs par komunikācijas paņēmieniem un metodiku, savukārt Andris Geidāns - sociālā tūrisma kooperācijas Vēsturiski aktīvs Raiskumā veidotājs – atklās gida un grupas vadītāja darba stūrakmeņus.

Ar detalizētu kursu programmu var iepazīties šeit.

Informāciju sagatavoja:

Liene Zilvere

Projekta asistente Pārgaujas novadā

E-pasts: hansa@pargaujasnovads.lv