Interreg Central Baltic
EU
<JAUNUMI

HANSA projekts uzsāk dalību tūrisma izstādēs


Gada sākums ierasti ir laiks, kad notiek tūrisma izstādes. Šogad pirmo reizi ar atsevišķu stendu apmeklētājus priecēs HANSA projekts, kas piedalīsies starptautiskās izstādēs Vācijas pilsētās Hamburgā un Berlīnē. Dalība tūrisma izstādēs sekmēs mazo Hanzas pilsētu atpazīstamību starptautiskajā apritē.

Abās tūrisma izstādēs, kur būs atsevišķs HANSA projekta stends – Reisen Hamburg, Hamburgā (8.-12. februāris) un ITB Berlin, Berlīnē (8.-12. marts) – būs iespēja iepazīties ar projekta ideju un tajā iesaistīto pilsētu tūrisma piedāvājumu un atpūtas iespējām. Apmeklējot HANSA projekta stendu, būs iespēja ne tikai iegūt informāciju par pilsētām, bet arī iesaistīties dažādās aktivitātēs! Atkarībā no stenda apmeklējuma laika, viesiem būs iespēja satikt viduslaiku bruņinieku vai ietērpties Hanzas laikam raksturīgā apģērbā. Tāpat būs iespēja redzēt, kā tiek kaltas monētas un iemēģināt roku dzijas vērpšanā! Iepriecināsim arī garšas kārpiņas ar kvalitatīviem produktiem no Hanzas savienības pilsētām, un vadīsim izglītojošas un jautras spēles!

Pārgaujas novadu izstādēs pārstāv projekta koordinatore Rudīte Vasile un projekta asistente Liene Zilvere, bet Hamburgas izstādē, lai stāstītu un rādītu kokamatniecības prasmes izstādes apmeklētājiem, palīgos devies arī Pārgaujas novada uzņēmējs - Reinis Lācis. Pārgaujas novada pašvaldība projekta ietvaros koordinē visu partneru dalību starptautiskajās izstādēs, kā arī ir atbildīga par projekta izstāžu stenda iekārtojumu un tā vizuālo/dizainisko noformējumu.

Papildus informācijai aplūkojiet projekta Facebook lapu un meklējiet jaunumus arī projekta oficiālajā mājaslapā un projekta sadaļā Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā

Par projektu:
Sadarbojoties 11 Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas partneriem, no 2015. gada oktobra līdz 2018. gada decembrim tiek ieviests projekts “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai”. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas 2014-2020. gadam atbalstu, un tā mērķis ir stiprināt vēsturiskās Hanzas savienības vērtības. No Latvijas projektā piedalās Cēsu Kultūras un tūrisma centrs, Kokneses, Limbažu, Pārgaujas un Kuldīgas novadu pašvaldības, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes plānošanas reģions, savukārt no Igaunijas projekta partneri ir Pērnavas un Vīlandes pilsētu pašvaldības, bet no Zviedrijas – Gotlandes reģions un Gotlandes tūrisma attīstības aģentūra “Inspiration Gotland”, kas ir arī projekta vadošais partneris.


Informāciju sagatavoja:
Rūta Vasermane
Projektu speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā
Tālr.: +371 64116007
E-pasts: ruta.vasermane@vidzeme.lv 

Informāciju papildināja:
Liene Zilvere
Projekta HANSA asistente Pārgaujas novadā
E-pasts: hansa@pargaujasnovads.lv
Mājaslapa: http://hansa.pargaujasnovads.lv/